Soundhealing & Breathwork

PONOŘ SE DO SEBE

KDY? 
neděle 21. 7. | 16:00-18:00

KDE? Little Bali, Ve Smečkách 22, Praha

CO S SEBOU? pohodlné oblečení, můžeš si přinést polštářek a masku na oči pro vlastní pohodlí a ještě větší zážitek, o vše ostatní se už postaráme my

CENA? 990 Kč

Místo bude na 100 % Tvé po zaplacení vstupného.
Udělej někomu radost a daruj mu zážitek v podobě voucheru. 

REZERVUJ SI SVÉ MÍSTO ZDE


Božsky povznášející událost, při které si odpočineš a mysl budeš mít vy ZEN ovanou jak nikdy dřív 💆🏼‍♀️
Začneme vedeným dechem propojeným s meditací a přejdeme do gongové lázně a závěrečného relaxačního sound healingu.

Těšíme se na Tebe
Eli & Lu  

Máme pro Tebe 2 hodinovou událost, která Tě dostane do hluboké relaxace, meditace a sebepoznání. 

  • Soundhealingové vibrace jsou hojivé pro Tvůj nervový systém a regenerují buňky celého těla. 
  •  Přijď na speciální zážitek nabitý benefity a relaxací.
  •  Soundhealing v podání Lucie je cestou, kdy nemusíš nic, jen ležíš a díky jejímu záměru a rozsáhlému vzdělání v oblasti soundhealingu se Tvé tělo rekalibruje a dostává do procesu regenerace.
  • Eliška je certifikovanou instruktorkou metody Wima Hofa, která pomáhá lidem od úzkostí, strachů a nízkého sebevědomí také skrz meditace a energy healing.

V bezpečném podporujícím prostředí začneme cestu vědomého dechu, který spojíme s meditací. A poté plynule navážeme soundhealingem s gongovou lázní, při které se můžete těšit na křišťálové mísy,  tibetské misky a zvonkohru.

Záměrem je zanechat starosti a minulost na podložce, získat příval sebedůvěry a zvednout se plna nové síly jako bájný Fénix. S důvěrou, že v tom nejsme sami.

Co můžeš očekávat od vedeného dechu?
Eliška je certifikovanou instruktorkou Wim Hof metody, jehož vzorec bude v jejím jemném a laskavém provedení také součásti. Mezi benefity patří např. tzv. dočasná respirační alkalóza. Stav, kdy se mírně zvyšuje pH krve a zbavujeme se nahromaděné kyselosti v těle, což je pro naše zdraví velmi přínosné. Díky hlubokým nádechům a zapojení bránice přispěješ k lepšímu proudění lymfy a následnému zbavování toxinů. Budeš se nadechovat do plných plic a tím tak kapacitu plic díky jejich elasticitě zvyšovat.

Utišíš roztěkanou "all over the place" mysl zaseklou v minulosti, nebo trápící se nad budoucností. 
Budeš tady a teď. V klidu. V bezpečí. Dostaneš se do převahy parasympatické nervové dominance, tedy do stavu relaxace a regenerace.

Na co se zaměříme v meditaci?
Připomenu Ti, že je v pořádku se bez výčitek zastavit. Že minulost je za Tebou a už se v ni nechceš rejpat. Pomůžu Ti uvolnit emoce, které jsi plně v bezpečném prostředí neprožila, aby Tě zbytečně netížily a nedělaly problémy na fyzické úrovni. Uvědomíš si, že si zasloužíš vše, co si přeješ a že jsi absolutně skvělá.

Co zažiješ při gongové lázni a soundhealingu?
Vibrace gongu s frekvencí zvuků křišťálových mís Tě během chvilky dostanou do hlubokého relaxačního zážitku a hluboké meditace, aniž bys musela cokoli dělat. Dostaneš se do neutrálního stavu, při kterém se může spustit proces sebeléčení. Vibrace jsou hojivé pro Tvůj nervový systém a regenerují buňky celého těla. Uvolníš svou mysl, snížíš stres a napětí, zlepšíš spánek
a povzbudíš imunitní systém. 
Na duchovní úrovni vyčistíš a vyvážíš jednotlivé čakry 
a své jemnohmotné tělo. Budeš mít prostor ponořit se sama do sebe.