Mé zkušenosti

  • Pokročilé hraní na tibetské misky a křišťálové mísy (2023, Claudio Salinas - ARG)

  • Advanced Gong notions & magic of the shruti box (2023, Claudio Salinas - ARG)
  • Gong Academy (2021, Andrea Bajnoková, Gong Waves, Slovensko)

  • Rozšířený kurz hraní na gong (filosofie gongu, vibrace zvuku a jeho účinky, první kroky do světa nekonečného potenciálu zvuku gongu)

  • Kurz hraní na gong podle posvátné geometrie (hraní na gong podle matematických vzorců a zlatého řezu, ze kterých je stvořen celý vesmír, pokročilejší hraní na gong s hlubší komunikací přesahující hudební podstatu gongu)

  • Kurz pránického léčení (2021, Pranic Healing Česká republika)

  • Kurz instruktora jógy s rozšířením o čínskou medicínu (2020-2021, Vital Institut)

O Lucii

Již od dětství mě díky zdravotním problémům lákaly techniky východní medicíny. U žádné z technik jsem ovšem nezůstala dlouho, než se ke mně dostala jóga. Učila jsem se poslouchat své tělo a mysl a naprosto jsem józe a meditacím podlehla. Kromě různých spirituálních technik, které jsou součástí této cesty, se můj zájem upřel k fyzioterapii spojené s psychosomatikou jako k hlavnímu principu vědomého pohybu. Když ke mně přišly vibrace gongu, věděla jsem, že to je moje další cesta. Některé věci prostě jednoduše víte. Poprvé v životě jsem se setkala s technikou, při které jsem nemusela vůbec nic dělat a cítila jsem, že se to děje za mě. Jen jsem ležela a nechala se unášet vibracemi, které procházely každou buňkou mého těla a uprostřed toho všeho jsem cítila neuvěřitelnou blaženost a nekonečnost. Začala jsem hrát. Ke gongu jsem postupně přidala křišťálové mísy, zvonkohru, ocean drum a shruti a z lásky na první pohled se stala láska na celý život.

Momentálně předávám vibrace gongu a frekvence soundhealingu ve studiích po celé Praze a všude tam, kam si gong zavoláte.