Gongový koncert
s didgeridoo a handpany

Nechte se pohltit magickou atmosférou koncertu, kde každý tón a každá vibrace gongů, didgeridoo, handpanů a starověkého keltského nástroje Carnyxu, oživí starobylé prostory barokního kostela Atria Žižkov a naplní ho energií, která se dotkne každého koutu vašeho srdce.

Naše speciální pozvání přijal Ondřej Glogar, hudebník s více než 20 lety zkušeností a tisíci koncerty na svém kontě. Jeho jedinečný akustický a dýchací styl vás provede cestou nekonečných zvukových krajin a možná vás odvede i do jiných světů.

Spolu s Andreou Kmochovou a Lucií Přibylovou, dvěma milovnicemi soundhealingu a gong masters, vytvoříme prostor, kde se spojí vibrace gongů s tichem vaší mysli a probudíme hluboké pocity klidu a harmonie. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost prožít něco, co přesahuje běžný koncert. Staňte se součástí hudebního počinu, který oživí vaši duši a otevře srdce.

Vystupují
Andrea Kmochová a Lucie Přibylová: gongy a perkuse
Ondřej Glogar: didgeridoo, handpan, Carnyx 

KDY: 18. 9. 2024 | 18:-19:30
KDE: Atrium Žižkov, koncertní sál zrekonstruovaného barokního kostela


Gongový koncert s Patrikem KEE

Přidejte se na cestu do zvukových krajin

Zažijte s námi hudební zážitek, ve kterém spojíme vibrace gongů s jedinečnou hudbou Patrika Kee. Ponořte se do hudby, která přesahuje hranice běžného koncertu a dotýká se samotné duše.

Koncert se uskuteční v historických prostorách Novoměstské radnice, které svou atmosférou umocní tento nevšední zážitek.
Patrik Kee vás svou živou vokální improvizací, při které nahrává a vrství hlas na loopstation, provede cestou zvukových krajin. Jeho tvorba vás okouzlí orchestrálně-vesmírnými skladbami, které utiší vaši mysl a naplní srdce radostí.

Lucie a Andrea, dvě milovnice gongů a soundhealingu, obohatí večer vibracemi gongů a dalších nástrojů, které se používají k soundhealingu. Díky improvizovaným hudebním částím, budete mít možnost zažít kouzlo daného momentu tady a teď. Společně vytvoří neopakovatelnou atmosféru, která vás vtáhne do hlubin vašeho nitra a nabídne prostor k radosti a vnitřnímu klidu.

Nenechte si ujít tento nezapomenutelný zážitek. 

Nalaďte se předem hudbou Patrika na jeho YT.

KDY: 6. 11. 2024 | 18:00-19::30
KDE: Velký sál Novoměstské radnice, Praha


Uplynulé:
Gong koncert v Rajské zahradě


Na Gong koncertu v Rajské zahradě si užijete tóny 12 gongů, didgeridoo, kosmických handpanů, Carnyxu (starověký keltský nástroj)   a dalších nástrojů, které vás přenesou do vašeho vnitřního ráje. Spojíme vibrace a ticho. Vnější svět s tím vnitřním, až zůstane jen prožitek přítomnosti. Ponořte se s námi do zvuků a vibrací nástrojů v krásných prostorách Rajské zahrady.

Nechte se unášet tóny soundhealingu, které procházejí skrze milovnice gongu Andrejky Bajnokové a Lucie Přibylové, Jany Kašové a Marcely Valtrové. Během koncertu se můžete těšit také na speciální akustický a dýchací styl od Ondřeje Glogara, který se věnuje hudbě a hraní na didgeridoo více než 20 let a procestoval s ním kus světa.

Pro fajnšmekry jsme připravili možnost si na koncertu lehnout a užít si tak zvukový zážitek opravdu naplno.

27. 9. 2023         
19:00-20:30

Rajská zahrada, Gabriel Loci, Praha 5Gong koncert v Planetáriu

Představte si, že se díváte na hvězdy a noční oblohu a celý vesmír máte na dosah ruky. K tomu vás do vesmírných dálek přivádí tóny 8 gongů, které se linou celým prostorem. Můžete zavřít oči a nechat se unášet vibracemi gongů, křišťálových mís, shruti, zvonkoher a dalších nástrojů a nebo s námi prolétnout vesmírem tam a zpět.


Přijďte 20. 3. 2023 na gongový koncert do Pražského planetária, kde si vás podmaní nejen vibrace 8 gongů, ale také nádherné promítání vesmíru a noční oblohy. Nechte se unášet tóny soundhealingu, které procházejí skrze milovnice gongu Andrejky Bajnokové a Lucie Přibylové, Jany Kasové a Marcely Valtrové. Během koncertu se můžete těšit také na ambientní hudební podkresy od Adriany Vančové.Chcete být mezi prvními, kdo se dozví,
až budeme plánovat další Gong koncert?